Zmęczenie, problemy z pamięcią i koncentracją

Od paru miesięcy jestem zmęczona, mam problemy z pamięcią i koncentracją,drętwieją mi kończyny, mam problemy z układem trawiennym i okropne bóle głowy, gdy nie zjem posiłku na czas. Myślałam że to anemia, lecz zrobiłam podstawowe badania krwi i tsh i wszystko jest w normie. Wykonałam także poziom kortyzolu we krwi i wynosi 21,80 (w normach 6,20-19,40).Lekarze zbywają mnie twierdząc że nie widzącą mi jest. Chciałabym się dowiedzieć co może być przyczyną takich objawów i jakie badania wykonać?

Być może chroniczny stres i nieumiejętność radzenia sobie z trudnościami, które powodują przeciążenie organizmu i objawy somatyczne? Proszę rozważyć konsultację z psychologiem. Pozdrawiam.