Zmęczenie, problemy ze snem w nocy i bolesna kulka w gardle

Witam, Od dłuższego czasu czuje sie bardzo zmęczona. W nocy bardzo często sie budzę. Przeważnie koło 3 i pózniej co pół godziny. Od kilku tygodni jak przełykamy ślinę czuje kulkę w gardle. Czasem jak jem i przełykamy ta kulka która czuje zaczyna mnie bolec. Czy to może być coś poważnego? Pozdrawiam, Kinga

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.