Zmęczenie, przygnębienie a depresja

Dobry wieczor. Od dluzszego czasu czuje ze nie jestem soba nie potrafie sie cieszyc nie usmiecham szczerze jedynie do syna mam inny stosunek, mam uczucie jakby moja glowa byla ciezka i pelna mysli ktore mnie przygnebiaja czuje sie zmeczona i bez motywacji czy to stan depresji?

Witam,
może dobrze by było, gdyby pani skontaktowała się ze specjalistą i porozmawiała o swoich objawach. Te , które pani podaje nie wystarczą do postawienia diagnozy.
Pozdrawiam