Zmęczenie, senność a wynik badania krwi do analizy

Prośba o zinterpretowanie badania krwi. Badanie wykonane ze względu na ogólne przemęczenie, senność, oraz temperaturę w okolicach 37-37,4 utrzymującą się przez okres co najmniej miesiąc. Płytki krwi: 127 (150-450) BASO 0,010 (0,020-0,100) Oraz przy mikroskopowej ocenie rozmazu krwi, napisane jest "w badaniu mikrospkopowym ilość płytek w 1 mm3 wynosi 178 tyś. występuje anizocytoza płytek". Reszta wyników w normie. CRP w normie. Mocz w normie. Bardzo serdecznie proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w badaniu brak poważnych odchyleń od normy. Zalecam wykonać badanie TSH i gospodarkę żelazową. Pozdrawiam