Zmęczenie, senność i osłabienie oraz krwawienie z nosa

Witam serdecznie, Od pewnego czasu nie czuje się dobrze, czuje się zmęczona, senna i osłabiona. Zauważyłam powtarzające się objawy: częste bóle głowy,gdy pochylam się do przodu czuje ból od zgięcia nosa do czoła, dość często miewam nie wielkie krwawienia z nosa, oraz zawroty głowy, niepokojącym objawem jest pojawianie się na całym ciele siniaków, wystarczy tylko mnie dotknąć,drżą mi nogi.Pracuję przy użyciu różnych środków chemicznych do sprzątanie np. łazienek. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Pani dolegliwości z całą pewnością wymagają dokładnej diagnostyki. Nie są to bowiem objawy swoiste, co oznacza że mogą towarzyszyć różnym jednostkom chorobowym. Przede wszystkim należy wykonać podstawowe badanie - morfologia krwi z rozmazem, badania biochemiczne, koagulogram (badanie układu krzepnięcia) oraz wykonać ekg i skontrolować ciśnienie krwi. Całością postępowania powinien pokierować lekarz rodzinny.