Zmęczenie, senność, nadmierne wypadanie włosów, problem z miesiączkowaniem

Witam, mam 22 lata, od dłuższego czasu towarzyszy mi zmęczenie, senność, nadmierne wypadanie włosów, problem z miesiączkowaniem. Zrobiłam badania na tarczyce i o to moje wyniki: TSH 5,360 <0,2-4,2> FT3 4,86 <3,10-6,80> W morfologi MPV % neutrocytów 33,8 <45-70> % limfocytów 51,3 <20-45> Czy to już jest potwierdzenie niedoczynności tarczycy? Jakie badanie jeszcze wykonać przed wizyta u endokrynologa?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
hormon TSH jest podwyższony co sugeruje niedoczynność.
Dalsze badania zleci endokrynolog , prawdopodobnie będzie to USG tarczycy.
Pozdrawiam serdecznie