Zmęczenie się długoletnim związkiem i niechęć do partnera

Mam 27 lat i nie wiem czego chcę od życia. jestem z chłopakiem 6 lat zaręczyliśmy się 2 lata temu. On myśli o ślubie, ja nie, bo wiem, że byłabym z nim szczęśliwa. Z jednej strony ciągle mnie drażni, więcej czasu ma dla znajomych niż dla mnie, nie okazuje mi czułości, nie przytula mnie i chyba tego najbardziej mi brakuje. Zazdroszczę koleżankom tych objęć, uścisków bo w moim związku tego nie ma, ale mimo wszystko z nim jestem i nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem. Męczy mnie to wszystko...

Witam,
czy rozmawiała Pani z partnerem i mówiła Pani, że potrzebuje więcej czułości? Czasem druga osoba nie domyśla się, że coś może być nie tak. Jeżeli czuje Pani, że w związku nie jest do końca szczęśliwa może dobrym rozwiązaniem byłaby terapia dla par. Jednak konieczna jest motywacja Państwa obojga. Jeżeli partner nie będzie chciał się jej podjąć, może Pani udać się na psychoterapię indywidualną.
Pozdrawiam.