Zmęczenie, smutek, osad na języku i obniżony poziom fT4

Witam,niepokoi mnie zmiana zachowania mojej niespełna 13-sto letniej córki.Ostatnio( tj. ok. dwa miesiące)niemal stale jest smutna,wycofana,zmęczona,bardzo schudła,nic jej nie interesuje,ma biały osad na jezyku i zaniżone - FT4 (10,90 przy normie12-22,00)i bardzo zawyżoną wit.B12(854,10 przy normie191,00-663,00).Bardzo proszę o poradę co mam z tym wszystkim dalej robić.Pozdrawiam

B12 to pewno nic ale warto sprawdzić enzymy watrobowe i morfologię krwi czy wszystko ok. Na pewno potrzebuje trochę Euthyrox aby energia wróciła. Podejrzewalbym bym też kandydoze. ... dieta i może leki się przydadzą.