Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmęczenie spowodowane pracą i brak zrozumienia u rodziców

co zrobic mam25lat pomagam rodzica prowadzeniu w firmy, Pomagam tym ze jednym z sklepow stoje w sklepie rodzicow (maja 2 sklepy) w jednym stoje ja.Nic dziwnego by nie bylo gdyby nie fakt ze w tym sklepie stoje tylko ja od 7do22 tak caly rok czasami rodzice mnie zmieniaja na dwie godziny. Jak rozmawiac z rodzicami skoro oni mysla ze to mi sie oplaca bo kiedys bedzie moje mi juz pomalu psychika siada bo mam stres od ciaglego stania w sklepie bez wolnego nawet dwudnipwego?
ponad rok temu

Poczucie własnej wartości - Polacy na tle świata

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Z pewnością praca od 7 do 22 to zbyt duże obciążenie dla każdego człowieka. Musisz koniecznie poruszyć ten problem w rozmowie z rodzicami. Każdemu pracującemu należy się odpowiedni odpoczynek, ponieważ bardzo szybko może doprowadzić to do rozwoju groźnych powikłań.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień Dobry Pani,

Zastanawiam się, czy miała miejsce rozmowa z Rodzicami na ten temat?

Proszę nie godzić się już na takie warunki i sprzeciwić się nawet Rodzicom. Sugerowałabym spokojną i szczerą rozmowę z Rodzicami, by wspólnie ustalić tygodniowy, ośmiogodzinny czas pracy, z dwudniową przerwą na regenerację sił (w zależności od Pani możliwości i zaangażowania, bo być może ma Pani inny pomysł na drogę i cel zawodowy...?).

Myślę, że wskazana byłaby dla Pani wspierająca i rozwojowa rozmowa z psychologiem. Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem zadbania o swoje potrzeby, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy