Zmęczenie, suchy kaszel, ból gardła, problemy z koncentracją

Od jakiegoś czasu ciągle źle się czuje, jestem cały czas zmęczona, mam suchy kaszel, ból gardła, osłabienie, problemy z pamięcią, brak koncentracji, odbijanie się jedzenia, uporczywe gazy i wzdęcia kilkadziesiąt razy dziennie, czasem z biegunką, przelewanie się płynów w brzuchu, bóle pleców, irytacja.Wykonałam test obciążeń organizmu w którym wyszło że mam grzybice ogólnoustrojową. Poszłam do lekarza, który mi powiedział że to nie jest wiarygodne badanie. Nikt mnie nie leczy Proszę o pomoc

Witam. Opisane objawy nie są swoiste i mogą pojawić się w wielu jednostkach chorobowych. Konieczna jest konsultacja gastrologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.