Zmęczenie, zaburzenia mowy, problemy z równowagą i zmiany skórne u męża a pomoc w diagnozie

moje pytanie dotyczy złego samopoczucia męża lekarze nie potrafią go zdiagnozować,jego objawy to zmeczenie,zaburzenia mowy,zaburzenia równowagi przewraca się w tył,skóra przypominająca silna łuszczycę.jedni twierdzą że to zespół parkinsonowski,inni że silna grzybica ogólnorozwojowa(mąż brał antybiotyki przez 2lata podejrzenie neuroboreliozy która nigdy nie wyszła w testach tylko w biorezonansie rezonans wykazał białko w płynie mózg.są lekarze twierdzący że to po przezzagrzyb.móżdżku

Szanowna Pani
Z tej krótkiej wypowiedzi wynika,ze mąż od kilku lat miał objawy neurologiczne- tak rozumiem poszukiwanie neuroboreliozy. Piszę tych kilka słow ku przestrodze wszystkich, którzy diagnozują się metoda biorezonansu i na podstawie tej diagnozy podejmują poważne leczenie. Nie ma w oficjalnych zaleceniach leczenia boreliozy wskazań do przyjmowania antybiotyków przez 2 lata!!! Nie ma takich wskazań w leczeniu zdiagnozowanej , potwierdzonej testami boreliozy, a co dopiero w przypadku domysłów!!
Rozumiem, ze mąż prawdopodobnie czuł się źle już wcześniej, stad ta desperacja w poszukiwaniu choroby i podjętym leczeniu. Teraz jest konieczne spojrzenie w tył , analiza objawów, które wystepowały 2-3 lata temu , jak ewoluowały, wykonanie badań diagnostycznych - badań krwi, posiewów oraz badań obrazowych oraz konsultacja z dobrym neurologiem.