Zmęczenie, zaburzenia nastroju i depresja

ostatnio fatalnie się czuję nic mnie nie cieszy z ciągle jestem zmęczona mam czarne myśli dotyczące zdrowia drżę o dzieci mogę nic nie robić tylko leżeć wszystko mnie przerasta parę lat temu leczyłam się na depresję jestem nerwowa puls mi wtedy skacze umówiłam się na wizytę u psychiatry dodam że rok temu straciłam nagle męża -wylew ciągle zadaję sobie pytanie dlaczego co się ze mną dzieje nie mam żadnych motywacji zaniedbałam dom i dzieci

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może określić jaka forma / metoda leczenia będzie dla Pani najlepsza (farmakoterapia i/lub psychoterapia).

Dzień dobry,
Utrata małżonka jest jedną z najbardziej stresujących sytuacji w życiu, więc nic dziwnego, że jest Pani ciężko. W takich sytuacjach mogą do nas wracać stany depresyjne, lękowe.
Zdecydowanie potrzebuje Pani pforesjonalnego wsparcia, zadbania o siebie. Polecam w pierwszej kolejności kontakt z psychologiem, z którym ustali Pani ścieżkę pomocy, leczenia. Warto rozważyć psychoterapię.
Życzę wszystkiego dobrego,
Kamila Dziwota