Zmęczenie, zawroty głowy a badania żelaza i tarczycy

Mam pytanie wyszła mi tarczyca ponad 8 i żelazo 39. Biorę lek tardyferon fol i zle się czuje kręci mi się w głowie na okrągło jestem słaba , zmeczona. Nie mam wcale apetytu musze w muszą jedzenie dopiero po godz 14 apetyt się nasila. Ważę 43 kg przy wzroście 158. Co zrobić aby przybrać na wadze poprawić wyniki i wreszcie czuć się dobrze. Bardzo proszę o pomoc. Dodam że czekam już na prywatna wizyte tez do endokrynologa za kilka dni mam termin.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję rozpoczęcie suolementacji hormonów tarczycy oraz analizę diety. Ciężo jest mi bez przeprowadzenia badania udzielić jednoznacznej odpowiedzi.