Zmęczenie, zawroty głowy, zatwardzenie u kobiety

Witam! Piszę w imieniu mamy ,a o to jej dolegliwość.Od początku roku jest ciągle zmęczona i znużona.Ma zawroty i bóle głowy,ma również wzdęcia.Zdarzają się również drgawki.Dziś zdarzyła się krew w ślinie(pierwszy raz).Mama ma także stresującą pracę gdzie cały dzień stoi.Ma również kłopoty z wypróżnianiem.Myślę ,że to wszystko.

Namów mamę na konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu, który będzie mógł zdiagnozować źródło dolegliwości. Być może jest to stres - ale na pewno nie tylko stres - dlatego wizyta u lekarza jest niezbędna. Lekarz POZ będzie mógł skierować mamę do odpowiednich specjalistów, którzy jej pomogą. Powodzenia!