Zmęczona twarz a stosowanie kwasu hialuronowego

Mam na imie Wojtek, 21 lat, mam zmęczoną twarz, co powoduje dolina łez. Od paru lat mialem jakby 'worki pod oczami', jednak od jakiegos czasu doszly jeszcze kreski na policzkach co bardzo mnie postarza i wygladam na zmeczonego.. Co mozecie doradzic? I jezeli kwas hial to co po tym czasie (poltorej roku) po jakim on przestanie dzialac, wroci do tego jak bylo ? czy jeszcze gorzej? proszę o radę

Bez zbadania Pana i ocenie jakości skóry nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie. Istnieje kilka metod poprawy estetyki skóry pod oczami. Efekt wypełnienia kwasem utrzymuje się 9-12 miesięcy, natomiast również stymuluje tkankę, co może skutkować pozytywnym efektem estetycznym nawet po wchłonięciu kwasu hialuronowego.

Do oceny jaki rodzaj zabiegu i jaki produkt dobrać w celu poprawy wyglądu konieczne jest zdjęcie. Dolinę łez wypełnia się specjalnie do tej okolicy twarzy dopasowanym produktem np. Redensity II. Efekt utrzymuje się do roku.

Dr Joanna Jędrys
Centrum Medyczne DBAJ O PIERSI
Ul.Janickiego 1A, Kraków