Zmiana apetytu u półrocznego dziecka

Mójsynek ma pół roku. Karmie go piersią od początku ponieważ nie tolerował innej formy, ani mojego mleka ani modyfikowanego z butelki. Od 2 miesięcy słabo przybiera na wadze ( 60 g tygodniowo), wprowadziła mu pokarmy stałe najpierw klik potem zupy. Kleik jadł chętnie, zupy juz słabiej ale z czasem ok 100 ml potrafił zjeść. Od jakiegoś czasu przestał jeść zupy, chętnie za to jadł kaszkę jaglaną z owocami wieczorem. Aktualnie nie chce jeśćnic poza moim mlekiem. Co mu się stało?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry i sprawdzić przyrost masy ciała. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.