Zmiana atypowa reeda

Witam miałam wycinany pieprzyk 4 mm czarny okrągły,którego mam od ok 5 lat.Pan dermatolog w rozpoznaniu i klasyfikacji do zabiegu napisał - zmiana atypowa znamię reeda ze znakiem zapytania wystrzał gwiazdy.Pan doktor mnie zapewniał ze na ta chwile tego czerniaka nie ma,ale nie da gwarancji czy go wkrótce nie będzie :(czy dermatolog moze odróżnić znamię reeda od czerniaka posługując sie dermatoskopem czy jest to nie do wychwycenia i pan doktor mnie tylko pocieszał? Czekam na wyniki hist.

Witam , rozpoznania w onkologii stawia histopatolog na podstawie badania mikroskopowego wyciętej zmiany w całości z marginesem ok.1mm! Nawet najbardziej doświadczony w dermatoskopii onkolog czy dermatolog nie jest w stanie postawić rozpoznania lecz tylko podejrzenie!!! z.żurawski