Zmiana charakteru krwawienia w czasie stosowania tabletek antykoncepcyjnych placebo

Biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette ( 24+4) od miesiąca. Współżyłam z chłopakiem, lecz on pomimo tego nie dochodził we mnie. Zawsze dostawałam okres w 4 dniu tabletek bez-hormonalnych. Dostałam go również wczoraj , lecz jest on inny; brązowy gesty , z grudkami i krwią. Jest strasznie gesty i rozciągliwy, tworzą się z niego jakby nitki? co to może oznaczać?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Środki antykoncepcyjne mogą wpłynąć na wygląd śluzu i wydzieliny na początku krwawienia miesięcznego.
Grudki natomiast, mogą świadczyć o współistniejącym zakażeniu grzybiczym.