Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiana charakteru krwawienia w czasie stosowania tabletek antykoncepcyjnych placebo

Biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette ( 24+4) od miesiąca. Współżyłam z chłopakiem, lecz on pomimo tego nie dochodził we mnie. Zawsze dostawałam okres w 4 dniu tabletek bez-hormonalnych. Dostałam go również wczoraj , lecz jest on inny; brązowy gesty , z grudkami i krwią. Jest strasznie gesty i rozciągliwy, tworzą się z niego jakby nitki? co to może oznaczać?
KOBIETA ponad rok temu

Co to jest menopauza?

Menopauza to bardzo trudny okres w życiu kobiety. Nazywany jest również przekwitaniem. Pojawia się najczęściej u kobiet po 50 roku życia. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o menopauzie.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Środki antykoncepcyjne mogą wpłynąć na wygląd śluzu i wydzieliny na początku krwawienia miesięcznego. Grudki natomiast, mogą świadczyć o współistniejącym zakażeniu grzybiczym.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy