Zmiana charakteru okresu i powiększony jajnik a szanse na ciążę

Witam staramy się z mężem o dziecko ma regionalne cykle 26 dniowe okres trwa 6-7 dni moja ginekolog wyliczyła mi dni płodne okres niestety dostałam spóźnił się o 2 dni ale trwał tylko 4 dni i był mniej obfity. Zrobiłam te przed i po okresie i wynik wyszedł negatywny. Na badaniu okazało się że mam powiększony prawy jajnik.Czy jest możliwe że jednak mogę być w ciąży? Dodam iż jestem cały czas zmęczona, rozkojarzona i senna.Poza tym bardzo często oddaję mocz w małych ilościach proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo wykonane testy ciążowe z dużym prawdopodobieństwem wykluczają ciążę. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w celu weryfikacji ciąży oraz ustalenia przyczyny powiększonych przydatków.