Zmiana cyklów miesiączkowych a planowanie ciąży

Odkąd zaczęliśmy się starać o dzidzie moje cykle sie zmieniły w jednym muesuacu mam 32 dni ,a w drugim 55 W zeszłym miesiacu zamiast normalnego okresu miałam dziwne plamienia , w tym też je mam . Staramy sie z mężem o dziecko juz 7 miesiąc i ciągle nic. Nie biorę ani nie brałam tabletek antykoncepcyjnych,już niewiem co o tym myśleć testy już zrobiłam mase i wszystkie negatywne a wizytę u ginekologa mam dopiero 28 listopada . Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję poczekać na wizytę u ginekologa. Niestety przez internet, bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie wykonanie badań hormonalnych.