Zmiana dawki stosowania leku Wellbutrin XR

Witam Niepotrzebnie przeszlam z stosowania 150 mg leku Wellbutrin XR przez miesiac czasu na dawke 300 mg. W pierwszy dzien kiedy wzielam ta dawke odczulam wiele skutkow ubocznych, w drugi dzien bylo ich troche mniej, ale od kolejnego dnia za poleceniem lekarza podzielilam dawke 300 mg. Dodam, ze polowke wzielam o 6 godzin pozniej niz zawsze, a kolejnego dnia o 3 godziny wczesniej. Od kiedy biore polowke brak mi energii do dzialania(od 6 dni). Mam ja dalej brac czy wrocic do 300 mg?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję jeszcze tydzień sprawdzić mniejsza dawkę,w razie braku poprawy zwiększyć, ewentualnie skonsultować się z psychiatria.
Pozdrawiam