Zmiana guzkowa o niskiej densyjności w fazie natywnej badania

Wynik TK : w rzucie nadnercza lewego okrągła zmiana guzkowa 26mm o niskiej densyjności w fazie natywnej badania. Do rozważenia diagnostyka celowana- zmiana ulega nieco niejednorodnemu wzmocnieniu. Bardzo proszę o odp co to oznacza ? Dorota, lat 48

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie lub do lekarza endokrynologa.