Zmiana hyperechogeniczna w dystalnym przyczepie mięśnia naramiennego

Witam, Jakieś dwa miesiące temu miałem upadek na nartach. UGS wykazało 'zmianę hyperechogeniczną w dystalnym przyczepie mięśnia naramiennego i hypo-krwiak 7,5x3,0 mm. Stosowałem Lioton 1000 i inne maści przeciwzapalne. Przy niektórych pozycjach/ruchach ramienia ból pozostaje bez zmian, czyli tak samo jak na początku. Do jakiego specjalisty się udać? Czy jest jakaś metoda rehabilitacji we własnym zakresie? Brać jakieś leki?

Renata GrzechociĹska

Należy udać się do ortopedy, który pokieruje dalszym postępowaniem.