Zmiana hypoechogeniczna w piersi

Witam Mam pytanie właśnie wróciłam od onkologa zrobił usg piersi diagnoza Piersi tłuszczowo-gruczołowe w lewej na godz 3 ok 1 cm od otoczki zmiana hypoechogeniczna w wym ok. 7 mm co to oznacza proszę o pomoc. bardzo się boje pomóżcie

Witam , proszę zwrócić sie pilnie do lekarza , który wykonał i opisał badanie lub do ginekologa , który kierował na badanie! Wynik moze wskazywać na obecność torbielki , ale trzeba to wyjaśnić!!! z.żurawski