Zmiana klimatu po zabiegu laparoskopowym usunięciu torbieli

Czy po zabiegu laparoskopowym usunięciu torbieli mogę wybrać się 5 dni poźniej do cieplejszego kraju samolotem?Nie muszę się opalać.Bede bardzo wdzieczna za odpowiedź

Witam. Nie powiedziała Pani gdzie ta torbiel jest zlokalizowana: wątroby? jajnika? raczej nie sakralna lub podjęzykowa? Jak by nie było w 5-tej dobie po zabiegu to dość wcześnie na podróże - a jeśli coś pójdzie nie tak - krwawienie, potrzeba powtórnej hospitalizacji z innych powodów? A zdjęcie szwów? Rozsądniej będzie przełożyć wypad.