Zmiana koloru naczyniaka

witam byłam na badaniu dermoskopem i jedno znamie nadaje sie do usuniecia.podobno to naczyniak był zawsze czerwony a teraz jest czerwono brazowy.lekarz stwierdził ze przez slonce mogo pociemniec.narazie jest niegrozne ale wyglada jak brzydkie kaczatko.skoro to naczyniak to czy cos mi grozi i czemu zmienił barwe .podobno naczyniaki sa czerwone a moje sie zmienilo.podobno naczyniaki sa bezpieczne to czemu moje wymaga usuniecia

Piotr Pilarski

Usunięcie jest zapewne dla pewności gdyż zmiana zabarwienia zwiększa prawdopodobieństwo, że zmiana nie jest bezpieczna i może to być coś innego niż naczyniak.

Pozdrawiam.