Zmiana koloru palca dłoni a przebywanie na dworze

Witam! Dzisiaj doświadczyłem czegoś dziwnego. Trudno mi to opisać, ale środkowy palec lewej dłoni zrobił się biały, pozostałe palce były czerwone. Przebywałem około 30 min. na dworze, miałem cienkie rękawiczki. Trudno mi powiedzieć czy odczuwałem zimo-ciepło, wiem że mogłem zginać tym palcem. Zastanawiam się co to mogło być? Zdziwiło mnie to, że dotyczyło to tylko jednego palca. Z góry dziękuję uprzejmie za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Jeżeli będą powtarzać się takie incydenty to może swiadczyć o zespole Raynauda czyli autonomiczne zaburzenia naczyniowe, pozdrawiam