Zmiana kształtu piersi po porodzie

Mam obwisly i plaski biust dwoch porodach niestety biust w pierwszej ciazy wzrosl z miski b do d zas przy drugiej z miski b do g teraz jest brzydki. Stosowalam rozne kuracje od masazu po cwiczenia itp. Mam 29 lat mojemu partnerowi to nie przeszkadza ale dla mnie to bardzo duzy kompleks i sie go bardzo wstydze gdyz nie potrafie dobrac nawet odpowiedniego biustonosza bo biust wyplywa co mam robic???? Blagam pomozcie mi :(

Proponuję konsultację u chirurga plastycznego, jeśli oczywiście dopuszcza Pani interwencję zabiegową. Niestety, przy tak dużych wahaniach masaże i domowa pielęgnacja raczej nie przyniosą spektakularnej poprawy wyglądu biustu.