Zmiana leków przy krwawieniu śródcyklicznym a zaburzenia hormonalne

Zglosilam sie do lekarza 2 dni temu i jego zalecenie to przyjmowanie 3x2 tabletki exacylu i po dwie bonadee az do ustapienia krwawienia srodcyklicznego..... Skonsultowalam to rowniez wczoraj w szpitalu i pani doktor rowniez to zalecenie podtrzymala jednak zalecila zmiane tabletek na marvelon. Zastanawiam sie czy przeskok z 2,0mg Desogestrelum na 0,15mg (bonadea na marvelon) nie spowoduje znowu mocnych zaburzen :/:/

Witam serdecznie. Oczywiście nie jest to wykluczone, gdyż zawsze zmiany hormonalne mogą wiązać się z pojawieniem się krwawienia śródcyklicznego. Nie chciałabym się w tym momencie wypowiadać po którejkolwiek ze stron gdyż nie ma pewności co do zdania pierwszego lekarza jak i Pani doktor ze szpitala.