Zmiana Lesinelle na Daylette

Witam od roku biorę tabletki antykoncepcyjne zawsze brałam tabletki daylette (24+4 tabletek) po ich skończeniu bez żadnej przerwy biorę pierwszy raz lesinelle (21tabletek,) które mają 7 dniową przerwę ale chcę powrócić do tabletek daylette to mam zastosować tą 7 dniową przerwę i zacząć normalnie daylette? czy takie zmiany jakoś wpływają na zabezpieczenie przed ciążą?

Renata GrzechociĹska

Tak po 7 dniowej przerwie proszę rozpocząć daylette. Zmiana preparatu nie powinna obniżać skuteczności.