Zmiana lita o podwyższonej echogeniczności
Witam mam wynik usg:jajnik prawy-ok, jajnik lewy przekształcony w torbiel dwukomorową (1-sza komora -zmiana lita o podwyższonej echogeniczności o średnicy 36,5 mm(najprawd. teratoma ), 2-ga komora płynowa o nierównych zarysach) mam pytanie nie rodziłam jeszcze i czy powinnam iść na operacje tej torbieli jak najszybciej??

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Wynik proszę skonsultować z Pani ginekologiem.
Pozdrawiam