Zmiana mleka 3-miesięcznemu dziecku a wygląd stolca

Witam. Mam pytanie dotyczace kupki dziecka dokladnie moj synek ma prawie 3 miesiace i od 3 tyg pije bebilon pepti gdyz podejrzewalam skaze dlatego ze na buzi pojawila sie wysypka i nie ladne kupki raz zauwazylam troszeczke krwi pomieszanej ze sluzem.Teraz po pepti przez pierwszy tydzien kupki wygladaly ladnie teraz zaczal robic zielone i rzadki czy po tym mleku moga wystapic takie kupki? I na buzi nadal ma krostki przypominajace tradzik jak dlugo niemowle moze miec tradzik? Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest aby lekarz obejrzał zmiany na twarzy dziecka. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.