Zmiana mleka w żywieniu 3-miesięcznego dziecka bez konsultacji z pediatra

Witam. Czy mozna podawać 3 miesiecznemu dziecku rożne rodzaje mleka? Moj synus jest wybredny i nie każde mleko mu smakuje. Szukamy więc mleka które najbardziej mu przypasuje. Znajoma powiedziała mi ze każda zmianę mleka należy konsultować z pediatra. Ja jednak nie widzę żeby cos sie działo niedobrego a wyprobowalismy już 3 rodzaje mleka. Czy faktycznie trzeba stałe podawać tylko jedno mleko ?

Witam serdecznie. Nie jest to konieczne aby zawsze konsultować zmianę z lekarzem. Ważne aby obserwować reakcję dziecka na nowe mleko.