Zmiana na nacięciu po porodach

Witam serdecznie mam ptanie na narzadzie itymnnym zrobil mi się piepszyk kurzajka dokładnie na nacięciu po porodach co to może być to się usowa czy leczy dziekuje za opowiedz pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Pieprzyk i kurzajka to dwie różne zmiany skórne dlatego sugeruję ocenę przez lekarza, który podpowie dalszy sposób postępowania. Nie powinno być problemu aby wyciąć zmianę.