Zmiana na tarczy szyjki macicy po łyżeczkowaniu z powodu obumarłej ciąży

Witam.Jestem po łyżeczkowaniu z powodu ciąży obumarłej 10tydz.Miesiąc po, na kontroli było wszystko ok.Po kolejnym miesiącu (już u innego ginekologa)została zauważona zmiana na tarczy szyjki macicy.Plamka o jaśniejszym kolorze.Mam kolposkopie.Wynik cyt.4mc przed ciążą był ok 2grupa.Wiem że wynik kolposkopi wszystko rozwieje ale czy w tak krótkim czasie mogło się rozwinąć coś poważnego,czy to może jakieś ślady po łyżeczkowaniu,kulociągu itp.Boję się bardzo:(

Witam. Mało prawdopodobne jest że jakaś groźna zmiana rozwinęła się w tak krótkim czasie. Proszę spokojnie czekać na wynik badania.