Zmiana nastroju w ciąży

witam mam 30 lat mam mały albo wielki problem gdy zaszłam w ciąże mój nastrój zmienił sie stałam sie nerwowa i ciagle bym płakała szukałam tylko kłutni kazdy mi mowił ze jak tylko urodze to to sie zmini ale nie stety nie zmieniło sie nadał jest to samo nic mnie nie cieszy wrecz przeciwnie jeszcze jak dziecko mi płacze to juz wogule nie moge sobie poradzic bo nie wiem co jej jest i płacze razem z nią . Czy kiedys to minie to jest moja trzecia ciąża i przy ostatniej zmieniłam sie . Co mam robić.

Dzień Dobry Pani,

Nie napisała Pani, czy ma Pani wsparcie Partnera?

Według mojej opinii, potrzebuje Pani pomocy bliskiej osoby w codziennych obowiązkach, by mogła Pani zregenerować swoje siły...
Pomocna byłaby dla Pani wspierająca rozmowa z psychologiem, by mogła Pani zobaczyć być może inne rozwiązania w codzienności, czego Pani serdecznie życzę,

Proszę sięgać po pomoc...

irena.mielnik.madej@gmail.com