Zmiana ogniskowa w obrębie ogona trzustki

Witam, dzisiaj odebrałam wynik histopatologiczny zmiany ogniskowej zlokalizowanej na granicy ogona trzustki, opisano: krwisty płyn białkowy z luźno leżącymi rozproszonymi komórkami limfocytarnymi. Komórek nabłonkowych nie znaleziono. Co taki opis oznacza? Mam bóle lewostronne po jedzeniu i problemy trawienne.

Najprawdopodobniej oznacza to, że biopsję trzeba powtórzyć, bowiem w preparacie nie ma komórek tkanki trzustki, ale ostateczna ocena zależy od tego jak punktowana zmiana była oceniana w badaniach obrazowych. Jesli było podejrzenie torbieli to taka zawartość może odpowiadać torbieli trzustki.