Zmiana opatrunku po nacięciu czyraka

Wczoraj nacięto/nakłuto mi czyrak na pośladku. Założono opatrunek. Na zmianę opatrunku naznaczono mnie na poniedziałek (być może jest to postępowanie normalne, a być może dlatego, że wypadł weekend pomiędzy). Opatrunek jest cały zakrwawiony, czy nie powinien być zmieniony wcześniej? Jeśli tak to gdzie mogłabym się udać i poprosić o zmianę opatrunku? Czy na tzw. dyżurze świątecznym w przychodni POZ uzyskam pomoc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani uzyskać pomoc w przychodni POZ. W razie konieczności zostanie Pani skierowana do SOR.