Zmiana plastra antykoncepcyjnego po odklejeniu się

Witam. W piątek nakleiłam drugi plaster w kolejności. Po paru dniach (w poniedziałek) jednak bardzo odkleił się brzeg plastra, po próbie ponownego przymocowania brzeg już nie trzymał. W razie czego plaster wymieniłam na nowy, z "opakowania awaryjnego". Odkleiłam wadliwy i natychmiastowo przykleiłam świeży. Czy nadal mogę zmieniać plastry w piątek, czy jest jednak konieczność aby ten dzień zmienił się na poniedziałek? Czy mogę normalnie zmienić plaster w ten piątek i w kolejny odkleić? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji dzień zmiany plastra nie powinien ulec zmianie. Dniem zmiany plastra pozostaje piątek.