Zmiana po wymrożeniu brodawek?

Witam, na jednej z dłoni pojawiły mi się dwie małe brodawki które zostały wymrożone i wszystko się zagoiło, natomiast na drugiej w okolicy okołopaznokciowej było najwieksza ok 3/4mm lecz po wymrożeniu zaobserwowałam duży obrzęk i zamiast zniknąć podwoiła swoją wielkość.. następnie po raz kolejny była wymrażana, lesz zamiast się goić robi się coraz większa.. Co robić w tej sytuacji? Czy zabieg laserem będzie skuteczny? Podobno odbywa się to pod znieczuleniem, a ja jestem uczulona na lignokainę.

Lek. Tomasz Budlewski

Można znieczulić czymś innym niż lignokaina. Sądzę że konieczna i lepsze jest metoda Chirurgiczna. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa ponownie