Zmiana reed a czerniak

ZMIANA REED-SPITZ jeśli lekarz dermatolog w badaniu dermoskopowym okreslił zmianę jako reed czy istnieje możliwość ze zmiana okaże sie z czasem czerniakiem. Czy istnieje prawdopodobieństwo że mógł pomylić w badaniu taką zmianę np z czerniakiem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zawsze istnieje prawdopodobieństwo pomyłki lekarza. Jest to jednak mało prawdopodobne. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.