Zmiana ropna na placu

Witam Spostrzegłem ostatnio ze na palcu pojawiło mi się zaczerwienienie które bolało jak odcisk, a po dniu naszło ropą dokładnie jak odcisk. Nie zaniepokoilo by mnie to gdyby na drugi dzień nie pojawiło mi się coś takiego na stopie a w następnym dniu na wewnętrznej stronie policzka. Teraz juz się bardzo niepokoje gdyż po 4 dniach pojawiły się 3 następne takie znamiona. Czy to coś poważnego ? Jak się tego pozbyć? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Bez badania nie można określić prawdopodobnej przyczyny. Po wizycie u swojego lekarza będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.