Zmiana skórna i samopoczucie jak przy grypie

Od okolo 8 lat na udzie pojawia mi sie krostka , bardzo swedzaca, potem rozlewa sie w okrag, brzeg okregu jest twardy , wszystko koloru czerwonego , bardzo mnie swedz, kiedy podrapie robi sie bardziej czerwony, potem blednie w srodku, ale okreg powieksza sie, jest tak kilka tygodni , potem ustepuje ale powoli . Wieczorami czuje sie jakby,m miala poczatek grypy, ale w ciagu dnia nie, nie wiem czy jest to powodem tego zaczerwienienia, pomozcie , gdzie sie udac i czy to grozne, jak leczyc .

Witam,
zaleciłabym Pani wizytę u dermatologa lub lekarza chorób zakaźnych.
Do dermatologa skierowanie nie jest potrzebne, do lek. chor. zakaźnych - otrzyma Pani u swojego lekarza POZ.
Pozdrawiam