Zmiana skórna na biodrze a czerniak

BARDZO PROSZE O ODPOWIED MÓJ 14 LETNI SYN MA NA BIODRZE OD NIEDAWNA CZARNO GRANATOWE ZNAMIĘ NIE ASYMETRYCZNE A KOŁO BRAZOWA OTOCZKA MIESZKAM W UK DZISIAJ BYŁAM Z TYM U LEKARZA POWIEDZIAŁ ZE MUSI GO DERMATOLOG OBEJRZEĆ POBRAŁ KREW bardzo proszę o odpowiedź czy wyniki krwi przy czerniaku mogą wyjść dobre? Czy najlepiej usunąć jak najszybciej znamię i Podać badaniu histopatologicznemu?doktor stwierdził że zew tak młodym wieku rzadko bywa to złośliwe bardzo się martwię ze może to być czerniak.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Bez badania diagnozy nie stawiamy