Zmiana skórna na czole

Mam pewną zmianę skórną na czole. Dwa razy stosowany był tutaj laser, jednak wszystko wracało znowu do normy. Lekarka z gabinetu medycyny estetycznej mówiła, że istnieje możliwość usunięcia tego, ale zostanie blizna. Czy istnieje jakiś sposób, aby się tego pozbyć? Czy ewentualną bliznę można usunąć?

Piotr Pilarski

No wiem co to za zmianą ale mogę Pana zapewnić, że chirurg plastyczny usuwając zmianę postara się aby blizna ukryta się między fizjologicznymi zagieciami skóry na czole aby blizna była jak najmniej widoczna. Sugeruję wizytę u chirurgia plastycznego.

Pozdrawiam.