Zmiana skórna na genitaliach

Witam W dniu dzisiejszym zaobserwowałem na swoich genitaliach dziwną zmianę skórną o długości ok.4 mm. Zmiana pojawiła się nagle. Nie jest bolesna, nie swędzi ani nie piecze. Czy na podstawie zdjęcia można określić czy są podstawy do zbadania przez lekarza ? http://imageshack.com/a/img923/2205/SLOz9C.jpg Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza dermatologa., po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.