Zmiana skórna na plecach a półpasiec

witam Zwracam się z pytaniem i bardzo proszę o odpowiedź. Od dwóch tygodni wyskoczyło mi coś na plecach. Nie jest to rzadna wysypka lecz jakby sina podłużna plam. Lekarz rodzinny twierdzi że to półpasiec ale czytałam że powinnam mieć pęcherze ale ja nic takiego niem mam. Nie boli mnie też nic nie czuje się źle nie byłąm też chora ostatnio czy to możliwe żeby to był półpasiec? Jeśli tak to skąd się wziął i co zrobić żeby w końcu zniknął. Nie biorę żadnych leków na to nic nie zapisał lekarz

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany trudno stwierdzić czy to półpasiec. Jest Pani młodą, zdrową kobietą dlatego lekarz nie zapisał żadnych leków w związku z podejrzeniem półpaśca. Jeśli po tygodniu ta plama nie zniknie to radzę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam