Zmiana skórna na ramieniu a prawdopodobieństwo zakażenia bakterią Bartonella h.

Witam. Chciałbym prosić o wypowiedz dotyczącą przeslanego przeze mnie zdjecia. Od około 2 lat mam coś takiego na ramieniu, wyglada jak rozstęp, ale zaznacze ze nigdy nie przytyłem ani nie schudłem wiecej niz 2kg Czasem przy kuracjach antybiotykowych potrafiło to blednąć, czasem pojawia sie wiecej. Przegladałem wiele zdjec i wiekszosc wskazuje na zakazenie bakteria Bartonella h. do tego objawy bole wezłów szyi, karku, pach, pachwin,zmeczenie. http://files.tinypic.pl/i/00619/v0w6f7a61v9q.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza dermatologa.