Zmiana skórna na stopie a łuszczyca

Mam na zgięciu stopy łuszczącą się, nie gojącą plamę, na której ścięczała skórą. Plamie w procesie łuszczenia towarzyszy swędzenie, powiększyła się. Próbowałam ją zaleczyć Elosone, ale nic się nie poprawia. To już trwa około roku. Czy może to być łuszczyca?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza dermatologa, który oceni zmianę na skórze i zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.