Zmiana skórna na szwie moszny

Dzień dobry, partnerka zauważyła u mnie zmianę skórną na szwie moszny. Zmiana mnie nie boli. Skóra na niej jest lekko twardawa, jakby trochę wyschnięta. Ostatnio goliłem te okolice i nie wiem, czy nie ma to jakiegoś związku. Załączam zdjęcie. Proszę powiedzieć czy powinienem to skonsultować i z jakim lekarzem, stale przebywam zagranicą i jest to dla mnie problem. http://www.fotoszok.pl/upload/509c15a0.jpg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety załączone zdjęcie nie otwiera się, co uniemożliwia ocenę zmiany. Tak naprawdę zmianę powinien ocenić lekarz - najlepiej dermatolog lub urolog.